Pravidla salonu

Zde najdete základní pravidla našeho salonu, která je potřeba dodržovat, abychom mohli bezproblémově a správně hygienicky pracovat:


1. Vstup do salonu je možný pouze po předchozím objednání. To znamená, že pokud chci přijít na konzultaci/termín tetování/kontrolu po 14 dnech/korekci, musím se vždy objednat předem.


2. Pokud nastane nějaká nenadálá situace a nemůžu dorazit ve smluvený termín, ihned kontaktuji svého tatéra TELEFONICKY. Pokud tatér nezvedá telefon, napíšu mu SMS s informací, co se děje, s příjmením a termínem, na který nemohu dorazit. 


3. Auto parkuju na přilehlých parkovištích, která jsou na obou koncích ulice Karpatská. Před salonem parkují pouze tatéři Fantasmagoria Art. Výjimku mají klienti s handicapem.


4. Na zvonek salonu zvoním až v přesný smluvený čas. Nezvoním dříve, protože tím ruším předchozího klienta, přípravu tetovacího prostoru nebo obědovou pauzu tatéra. 


5. Dovírám řádně branku před salonem, aby do salonu nechodili nezvaní hosté.


6. Do salonu vstupuju bez jakýchkoliv známek nemoci - například nevstupuji do salonu pokud mám teplotu, rýmu, kašel, angínu, střevní onemocnění nebo jakékoliv jiné infekční onemocnění. Pokud jsem nemocná/ý, omluvím se z termínu předem TELEFONICKY. Pokud tatér nezvedá telefon, napíšu mu SMS s informací, co se děje, s příjmením a termínem, na který nemohu dorazit. 


7. Do salonu vstupuji čistá/ý, umytá/ý a navoňaná/ý. Proč toto pravidlo? Protože odbavovat smraďocha není žádná slast…ale opačný extrém také není úplná slast…


8. Do salonu mají zákaz vstupu děti a zvířata, a to z hygienických i rušivých důvodů.


9. Do salonu nechodím s doprovodem, pokud to není nezbytně nutné. To znamená pokud nejsem nezletilá/ý, handicapovaná/ý nebo nejdu na partnerské tetování, nevodím si s sebou nikoho dalšího. V salonu je více tatérů, tudíž i více klientů najednou a salon není nafukovací.


10. V salonu chodím bez bot - využiji přezůvky, které jsou k dispozici v salonu, nebo si na obuv nasadím návleky, které jsou v salonu k dispozici taktéž. Zajistím tak čistotu podlahy i lehátka.


11. Po příchodu do salonu (a přezutí se do přezůvek nebo použití návleků na obuv) si zajdu umýt ruce mýdlem na WC nebo si je vydezinfikuji - dodržuji základní hygienu stejně jako u sebe doma. 


12. V salonu nekonzumuji jídlo a nekouřím cigarety (ani elektronické).


13. Před tetováním nepiju kafe/pravý čaj ani energetické nápoje z důvodu horšího procesu tetování, kdy pak dochází k vyplavování pigmentu s krví. Tetování pak nebude mít očekávaný výsledek.Podrobnější informace najdu v záložce Časté dotazy nebo TELEFONICKY zjistím, co potřebuji vědět, předem. Vstupem do salonu respektuji tato pravidla a souhlasím s nimi.

Porušením těchto pravidel může dojít k propadnutí zálohy na termín nebo zákazu vstupu do našeho salonu (například z důvodů nedostavení se na smluvený termín bez omluvy).

Spolehlivé klienty si hýčkáme, o nespolehlivé nestojíme. Děkujeme za pochopení a respektování těchto pravidel.