29.2.2024

Probíhající výstava fotografií Alžběty Kapošváry

Přijďte se podívat na prodlouženou výstavu uměleckých fotografií přírody Alžběty Kapošváry. Výstava s názvem ,,Procházím…se?” je v galerii Mira v prostorách Planetária Ostrava. Výstava potrvá do 13. 3. 2023

12.12.2023

Art Gallery Kapošváry (ARGAKA)

Právě pro vás chystáme naši první, jedinou a jedinečnou galerii ve Štramberku. Manželé Kapošváry budou zde vystavovat svá díla - obrazy a fotografie, výrobky lokální i autorské suvenýry. Galerie se bude nacházet přímo na náměstí vedle pivních lázní. Otevření bude na jaře 2024. 

28.11.2023

Poukazy na tetování

Stále váháte nad vhodným dárkem k Vánocům nebo jiným příležitostem? Darujte poukaz na tetování! :) Poukazy mají platnost 2 roky a lze použít pro jakoukoli dospělou osobu - nejsou vázané na jméno. Nechce se vám chodit k nám pro tištěný poukaz? Poukaz lze objednat i v online verzi. Napište nám, těšíme se na setkání :) .

1.11.2023

Nikola Nixie odchází na mateřskou

Nikola Nixie odchází od poloviny prosince na mateřskou dovolenou. Nové termíny již nenabízí. Děkujeme za pochopení!

28.9.2023

Pocity - výstava fotografií Alžběty Kapošváry

Srdečně vás zveme na výstavu fotografií Alžběty Kapošváry s názvem Pocity. Výstava probíhá v termínu 6. 9. 2023 - 18. 10. 2023 v Galerii Ametyst (prostory Fakultní nemocnice Ostrava). Soubor Pocity je zaměřen na přírodu a detaily přírody. Výstava je prodejní. Tisky jsou signované a certifikované.

13.8.2023

Výstava obrazů Martina Kapošváryho - Grey Zone

Srdečně vás zveme na výstavu obrazů Martina Kapošváryho s názvem Grey Zone.
Martin představí své airbrushové obrazy - temné i veselé, klasické i UV.
Výstava potrvá pouze dva dny v prostorách tetovacího salonu Fantasmagoria Art v Ostravě - Zábřehu 8. 9. 2023 12 - 19 h a 9. 9. 2023 10 - 19 h.
Přijďte se podívat, popovídat si nebo si rovnou nějaký obraz či tisk zakoupit.
Těšíme se na vás, tým Fantasmagoria Art 

Více na našem Facebooku

22.6.2023

Fantastická Ostrava 2023

Sdečně vás zveme na Fantastickou Ostravu 2023, která se bude konat již tento víkend (24. - 25. 6.) v Trojhalí. Martin zde bude vystavovat obrazy a své umělecké artefakty (i na prodej) a bude mít zde i přednášky o airbrushi a bodypaintingu! Přijďte se podívat, pobavit se a něco třeba i nakoupit. :) Těšíme se na vás!

Více na našem Facebooku

20.5.2023

Euro Bike Fest 2023

Letos budeme opět tetovat na motorkářském festivalu Euro Bike Fest! Již tradičně nás najdete v tetovacím stanu Big Lake Tattoo, který pro vás zařizuje Alžběta (Babet). Budeme u hlavní stage, letos pro vás máme nachystaných 8 tatérů, 2 barbery, 1 piercera a 1 chiropraktika. Máme otevřeno za každého počasí a budeme v provozu 26. - 27. 5. od 10:00 do 21:00. Tetujeme veřejnost :) . Těšíme se na vás!

Více na našem Facebooku

18.4.2023

Podcast Pod jehlou tatérskou

Po mnoha dotazech jsme pro vás připravili podcast z našeho tetovacího salónu. Dozvíte se příběhy našich tatérů, jak souvisí zdravotní stav s tetováním, dále se dozvíte například zajímavosti o japonském tetování i Tebori a plno dalších skvělých věcí! Sledujte náš Youtube kanál Fantasmagoria Art. 

10.1.2023

Vernisáž obrazů Martina Kapošváryho - Ukryto v plamenu 2

Srdečně vás zveme na výstavu obrazů Martina Kapošváryho. První letošní výstava nese název Ukryto v plamenu 2. Je to soubor olejomaleb na dřevě. Dosud nepublikované obrazy, nad kterými můžete v příjemném prostředí čajového (dýmkového) klubu polemizovat a kochat se. Kdy: 11 . 2. 2023 od 18: 00. Kde: čajový klub Smoke Hill (Nejedlého 991, 710 00, Slezská Ostrava). Výstava potrvá do 11. 3. 2023


30.11.2022

DÁRKOVÉ POUKAZY NA TETOVÁNÍ

Svátky se tak nějak blíží. Nejen ty vánoční. Ať už slavíš Vánoce, Yule, Chanuku nebo slavíš to, že to neslavíš, poukaz na tetování udělá vždycky radost. A co takhle narozeniny? Nejen Ježíšek se v zimě narodil...A výročí svatby? Odchod do důchodu? Poukaz na tetování je vhodný dárek zkrátka na každou příležitost! Kupuj teď - piš, volej, pošli holuba. Máme poukazy tištěné i v online formě. 
PS: Nově máme i poukazy na konzultace k Charliemu. Proč? Protože Charlie má konzultace tak nějak na dýl než ostatní . Japonská tematika se nedá uspěchat a někdy se ty konzultace protáhnou i na dvě hodiny... 
Pro více informací nás neváhej kontaktovat. 

Více na našem Facebooku

16.8.2022

Velký rozhovor Charlieho pro server YATTA

Náš tatér Charlie, který se zabývá japonským tetováním včetně tradiční japonské techniky Tebori - jako jediný v ČR, měl nedávno rozhovor pro server YATTA. Můžete se dozvědět o tom, jak se vlastně liší japonské tetování od toho klasického, proč ho dělá tak málo lidí a jaký má vlastně Charlie přístup k samotné tvorbě :) . Na rozhovor mrknětě zde: https://www.yatta.cz/2022/07/japonske-tetovani-charlie/?fbclid=IwAR3CIsk0luJopb4sOjX6xhPr5uMvnfgbScOqiUlaCZuuwSk1E670mIdV-RY

20.6.2022

Vernisáž a výstava obrazů Martina Kapošváryho v Ostravě

Srdečně vás zveme na vernisáž a výstavu obrazů Martina Kapošváryho. Výstava se bude konat na zámku v Ostravě - Porubě. Vernisáž začíná 23. 6. 2022 v 17:00. Výstava potrvá do konce srpna.

Výstava aktuální tvorby Martina Kapošváryho, tématem je surreálno a vesmírné galaxie. Obrazy jsou dělané technikou akryl na dřevě a airbrushe na kovových panelech. Přijďte se podívat! Těšíme se na vás. Výstava je prodejní.

19.3.2022

Jsme v televizi!

Před rokem se u nás v salonu natáčel jeden z dílů seriálu Stíny v Mlze z produkce České Televize. Teď už je díl, ve kterém hraje náš salon i Martin samotný, k vidění v archivu ČT na jejich webu. Je to 9. díl s názvem ,,243”.  

13.2.2022

Výstava obrazů Martina Kapošváryho ve FNO (Galerie Ametyst)

Nyní Martin vystavuje své obrazy ve Fakultní nemocnici Ostrava (v Galerii Ametyst). Jsou zde obrazy ze dvou období, dvou témat - olejomalby zvířat a lidí na opálených dřevěných deskách a akrylové abstrakce na dřevěných deskách. Navíc abstrakce jsou malované s 3D efektem - speciální brýle jsou k zapůjčení u paní galeristky. 

Výstava je prodejní a potrvá do konce března. 

10.1.2022

Nový rok - nová pravidla

Nový rok nám přináší čekané i nečekané věci. Bohužel všechno zdražuje - energie, materiály, proto jsme nuceni zvednout ceny. Navíc od Nového roku vstupuje v platnost nové nařízení EU ohledně tetovacích pigmentů. Jsou na trhu nové barvy s novým složením, které těmto normám vyhovují, bohužel jsou ceny za barvy až dvojnásobné oproti barvám z loňského roku. Proto od 1. 1. 2022 máme nový ceník tetování, rozdělený na ceny za černobílé a barevné tetování. Ceny jsou vypsány v záložce ,,Ceník”. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

17.12.2021

DÁRKOVÉ POUKAZY, trička, kšiltovky a další

Sháníte na poslední chvíli nějaký originální dárek? Můžete u nás zakoupit například poukaz na tetování, tričko s originálním motivem, kšiltovky s airbrush obrázkem, tisky obrazů nebo Martinův sketchbook. Více informací naleznete na našem facebooku, instagramu nebo nás kontaktujte e-mailem či telefonicky.


27.8.2021

Tetujeme na fesťáku Euro Bike Fest 17. 9. - 18. 9. 2021

Big Lake Tattoo - to je název našeho tetovacího stanu. 

Kde? Na motorkářském festivalu Euro Bike Fest v Pasohlávkách hned u hlavní stage.
Kdy? 17. 9. a 18. 9. 2021 v čase 9:00 - 21:00 (oba dny).
Co tam bude? Tetování, piercing, masáže, prodej triček a fotokoutek se soutěží o poukazy na tetování.
Kdo tam bude? Fantasmagoria Art a další studia z Moravy a Slezska :) .
Více informací najdete na Facebooku Big Lake Tattoo.
Můžete si rezervovat svůj termín tetování předem na našem Facebooku Fantasmagoria Art nebo Big Lake Tattoo.
Těšíme se na vás! Tým Fantasmagoria Art

12.8.2021

Aktuální informace o provozu salonu

- V našem salonu dodržujeme stále hygienická opatření. Respirátory a zvýšená hygiena rukou je u nás povinná - pro klienty i tatéry! Nezapomínejte, že existují i jiné nemoci než jen Covid 19. Chráníme se tedy navzájem proti všem nemocem přenosným dotykem a vzduchem.

- Klient nemůže přijít s doprovodem na termín tetování, korekce ani konzultace. Děti a zvířata nejsou v salonu dovolena vůbec. Doprovod může přijít pouze s klientem mladším 18 let, nebo klientem se zdravotním handicapem.
- Do salonu může přijít klient pouze po předchozím telefonickém nebo písemném objednání! Bez objednání nebude klient do salonu vpuštěn.
- Dodržujte přesné časové termíny domluvené schůzky - nechoďte ani dřív ani později! Respektujete tím náš čas věnovaný ostatním klientům nebo přípravě pracovního prostoru!

23.5.2021

Výstava obrazů bandy Fantasmagoria Art

Srdečně Vás zveme na výstavu obrazů celé naší bandy Fantasmagoria Art. Vernisáž bude 3. 6. 2021 v 18:00 v Galerii Mlejn v Ostravě - Přívoze (nad klubem Hudební Bazar), vstupné zdarma, vstup s respirátorem.

Umělci: Martin Kapošváry, Karel "Charlie" Doležal, Nikola Nosreti a Alžběta Kapošváry. Vystavené budou kresby, malby i fotografie. Výstava je prodejní a potrvá celý měsíc červen. Otevírací doba galerie je dle aktuálního rozpisu Galerie Mlejn. Těšíme se na vás! 

8.5.2021

Znovuotevření od 10. 5. 2021

Od pondělí 10. 5. máme opět otevřeno. Aktuální podmínky návštěvy našeho salonu vám sdělíme telefonicky nebo sledujte náš facebook Fantasmagoria Art (ikonka vpravo nahoře na této stránce). Pravidla si vláda tahá z klobouku jako králíky, proto vždy kontaktujte svého tatéra než se rozhodnete navštívit náš salon. Aktuality vám rádi sdělíme :) . Těšíme se na vás! Váš tým Fantasmagoria Art

22.4.2021

Rozhovor v Českém rozhlasu Ostrava s Martinem Kapošvárym

Martin minulý týden poskytl rozhovor Českému rozhlasu o své tvorbě, o tetování, salonech a dalších zajímavých věcech. Rozhovor si můžete pustit zde: https://ostrava.rozhlas.cz/neni-tetovani-jako-tetovani-setkani-s-taterem-martinem-kaposvarym-vystudovanym-8472459?fbclid=IwAR0LOJyYEwHR-_dAxZO4pNeNSzNKCCgvPXP1u_9OsubKOjG3USf3vUq0wTQ 

Děkujeme velice paní Ivě Piskalové, která rozhovor udělala :) 

29.1.2021

Zavřeno na neurčito

Momentálně netetujeme a nevíme, kdy znovu budeme moct. Klientům, kteří mají zrušené termíny, se ozveme s náhradními termíny, až budeme s jistotou vědět, co a jak. Noví klienti se můžou objednat telefonicky, e-mailem nebo přes facebook od května a dále. Návrhy na tetování zpracováváme. Vyzvednutí poukazu, trička nebo reprodukcí obrazů lze v salonu osobně po předchozí domluvě. Čas nyní využíváme jinak kreativně, zvelebujeme salon i soukromé prostory a tvoříme s keramikou, malujeme a čarujeme. Pokud máte nějaký akutní problém nebo dotaz, obraťte se, prosím, na svého tatéra - Martin, Niky, Charlie. Děkujeme za pochopení, tato situace není pro nás vůbec snadná a jsme rádi, že respektujete náš "volný" čas. Držte se a snad v blízké budoucnosti na shledanou, tým Fantasmagoria Art

23.10.2020

Opět máme ZAVŘENO kvůli nařízení vlády

Tak máme opět zákaz činnosti kvůli nařízení vlády. Situaci sledujeme a budeme vás informovat o průběhu. Momentálně máme ZAVŘENO DO ODVOLÁNÍ. Nevěříme vládě, že se situace uklidní už za pár týdnů...

Nesmí probíhat ani tetování, ani konzultace.
PRODEJ POUKAZŮ NA TETOVÁNÍ A TRIČEK NEPŘERUŠEN. V případě zájmu nás kontaktujte.
Všem přejeme pevné zdraví a pevné nervy.

8.10.2020

Dárkové poukazy na tetování

Přemýšlíte, co pořídit na Vánoce, narozeniny nebo výročí? Co takhle originální dárek ve formě poukazu na tetování? :) Poukazy máme v tištěné i online formě. Poukazy můžete zakoupit ke všem našim tatérům (Charlie, Nikol, Martin). 

Poukazy jsou přenosné a mají trvanlivost 2 roky.
Minimální částka poukazu je 500 Kč.

8.9.2020

Budeme tetovat na motorkářském srazu EURO BIKE FEST 2020

18. a 19.9. 2020 budeme tetovat ve stanu Big Lake Tattoo hned vedle hlavní stage! :) Tetujeme veřejnost, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. 

Letos se můžete těšit i na fotokoutek, ve kterém můžete hrát o slevy na tetování. Více informací na události Big Lake Tattoo https://www.facebook.com/events/3247773388570994

23.5.2020

Znovuotevření od 25. 5. 2020

Od 25. 5. bude náš salon opět otevřen. Do konce června budeme mít zpřísněné hygienické podmínky k provozování tetování. Prosíme všechny klienty, aby měli s sebou čistou roušku, chodili na termín samostatně a přinesli si své pití.
Co se týče konzultací - musí vždy být domluveny předem, aby nedocházelo ke zvýšené koncentraci osob v místnosti. 
Děkujeme za pochopení, těšíme se na vás, tým Fantasmagoria Art.

24.3.2020

Zavřeno do odvolání kvůli šíření koronaviru

Kvůli současné nelepšící se situaci oznamujeme, že náš salon má zavřeno do odvolání. Čekáme na vyjádření vlády, co tedy bude a nebude. ALE zdraví máme všichni jen jedno. Nové tetování znamená pro organismus oslabení! Proto mějte na paměti, že i kdybychom už mohli tetovat, nechceme vás vystavit možnosti snížené imunity. To mají bacile rádi!
Děkujeme za pochopení a přejeme vám pevné zdraví
PS: Prozatím rušíme všechny termíny do 5.4, uvidíme, co bude dál.

14.3.2020

Zavřený salon do 24. 3. 2020

Kvůli nařízení vlády jsme nuceni mít zavřený salon do 24. 3. 2020, domluvené klienty v těchto termínech obvoláme, náhradní termíny prozatím nenabídneme, protože nevíme, co bude. Až se situace uklidní, opět všechny klienty z těchto termínů obvoláme a domluvíme náhradní termín.
Děkujeme za pochopení, váš tým Fantasmagoria Art.
PS: Opatrujte se

13.3.2020

Bezpečnostní opatření - nouzový stav

Kvůli nouzovému stavu v ČR ode dneška nebudou na salonu možné osobní konzultace (do odvolání). Konzultace můžeme domluvit po telefonu, facebooku nebo e-mailu. 
Termíny tetování lze rezervovat a tetování normálně provádíme dál.
Na termíny tetování nevoďte žádného kamaráda, partnera ani dítě.
Do salonu nevstupujte s infekčními nemocemi!
Dodržujte zvýšenou hygienu!

Děkujeme za pochopení, tým Fantasmagoria Art.

1.3.2020

Nyní lze u nás platit kartou

Od 1.3. lze u nás platit kartou. Akceptujeme platby: Visa, MasterCard, Maestro, Apple Pay, Google Pay.

6.1.2020

Platba kartou

Již brzy budete moct u nás platit kartou! :) Do té doby ale, prosím, respektujte platbu pouze v hotovosti. O spuštění platby kartou vás budeme informovat zde nebo na našem facebooku Fantasmagoria Art.

22.11.2019

Dárkové poukazy na tetování

Sháníte originální dárek k Vánocům, Slunovratu, narozeninám či na výročí? Darujte poukaz na tetování! :) Poukaz může mít libovolnou hodnotu od 1 000 Kč. Poukaz je přenosný a nemá omezenou dobu platnosti. Více informací vám rádi řekneme osobně, přes e-mail či telefonicky.

16.9.2019

Tattoo Session Silesia 2019

Letos budeme opět součástí tetovací konvence v Opavě! Letos vám představíme náš dosud největší tetovací stánek, budeme zde tři tatéři (Martin, Jessie, Charlie) a naši skvělí asistenti :). Bude možnost nechat se potetovat, možnost zakoupení tisků obrazů a nebo si s vámi popovídáme jen tak :). Martin bude letos dělat bodypainting, bude zde mít i výstavu obrazů! 

Pokud byste se chtěli zúčastnit soutěže v tetování jako modelové, neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na vás 4. a 5. 10. 2019 v Opavě
Více informací na našem facebooku Fantasmagoria Art

18.7.2019

VÝSTAVA OBRAZŮ MARTINA KAPOŠVÁRYHO

Srdečně vás zveme na výstavu obrazů Martina Kapošváryho alias Satana :). Martin od minulého roku koketuje s novým konceptem malby, který by konečně chtěl ukázat světu!


Výstava bude probíhat 2 dny - 16. 8. 16:00 - 20:30 a 17. 8. 2019 13:00 - 19:00
Výstava je prodejní.
Vstup volný - pouze s dobrou náladou :).
Místo konání výstavy - Fantasmagoria Art tetovací salon, Karpatská 39, Ostrava - Zábřeh.

29.4.2019

EURO BIKE FEST 2019

Již druhým rokem budeme pro vás na motorkářském srazu Euro Bike Fest 2019! V tetovacím stanu s názvem Big Lake Tattoo se představí 7 skvělých tatérů z Moravy a Slezska, mezi nimi jsme samozřejmě i my :). Těšíme se na vás 24. a 25. 5. 2019 v Pasohlávkách.

14.11.2018

Přemýšlíte nad dárky k Vánocům, narozeninám, odchodu do důchodu?

Nabízíme dárkové poukazy v libovolné hodnotě nad 1 000 Kč. Poukaz lze uplatnit na tetování, focení, bodypainting, facepainting, airbrush, zakázkovou malbu či kresbu. Poukaz lze vyzvednout buď u nás v salonu, nebo jej můžeme zaslat poštou :)! Poukazy mají neomezenou dobu platnosti.

10.9.2018

Tattoo Session Silesia 2018

5. a 6. 10. 2018 budeme tetovat opět na tetovací konvenci v Opavě! Přijďte se (nejen na nás) podívat, popovídat si, užít si zajímavou atmosféru odsvěceného kostela :). Těšíme se na vás, váš tým Fantasmagoria Art.

30.4.2018

EURO BIKE FEST 2018

Letos budeme tetovat na Euro Bike Festu! Připravili jsme pro vás 10 skvělých tatérů (včetně nás :) ) z celé ČR! Budeme zde v termínu 25.-27.5. 2018. Těšíme se na vás! Pokud byste měli zájem o dojednání termínu předem, kontaktujte nás na facebooku nebo e-mailu. Děkujeme, váš tým Fantasmagoria Art. 

Euro Bike Fest, Pasohlávky, ČR

5.1.2018

Tetovací konvence v Německu

Letos budeme opět na tetovacích konvencích v Německu! V DRÁŽĎANECH v termínu 3.-4.2. 2018 a v LIPSKU 3.-4.3. 2018. Těšíme se na vás! :) Pokud by měl někdo zájem o dojednání termínu předem, kontaktujte nás na facebooku nebo e-mailu. Děkujeme, váš tým Fantasmagoria Art. :) 

24.2.2017

Vítejte na stránkách Fantasmagoria Art

V jednotlivých záložkách v horní liště se dozvíte kdo jsme, co děláme a co vám můžeme nabídnout. 

Pokud nechcete propásnout ani jednu aktualitu, sledujte naše facebookové stránky.