21.11.2022

Měsíc férových cen

Přidáváme se k iniciativě #mesicferovychcen. Chceme, abyste věděli, co všechno vlastně stojí za cenou tetování u nás. Určitě jste se někdy se známými či rodinou bavili o tom, kolik vaše malůvka stojí. 

13.11.2022

TEĎ UŽ “JEN“ KOJÍCÍ - ano, stále to tetování chci, POMOC!! 2. díl

Ahoj, jmenuji se Alžběta a stále kojím. Jsem téměř dva roky bez nového tetování. Už z toho blbnu? Možná. Už mám vymyšlených asi 198 nových motivů? Samozřejmě!  Kojení miluju, je to nádherné spojení mezi matkou a dítětem. Ale až kojit nebudu, bude to smršť! 

17.8.2022

TĚHOTNÁ I KOJÍCÍ - ale já to tetování vážně chci!! 1. díl

Ahoj, jmenuji se Alžběta, už 10 měsíců jsem maminkou a chci tetování! Moje myšlenky už od těhotenství jsou...

1.4.2020

Kokotetko a Clematis president

Ahoj, tady Beáta, už dva roky je mi „pade“ pryč a v současné době je počet mých tetování 5. Jsem lapena… 

5.2.2020

Tak mám zas další kérku. NO A CO!

Ahoj, tady Beáta, je mi už „pade“ pryč a mám ne dvě, ale už TŘI (!) kérky navzdory sebejistému prohlašování (v tomto pořadí): Nikdy se nenechám tetovat, Už nikdy se nenechám znovu tetovat a Dvě tetování stačí. Nestačí. Je to pravda – dáte si jedno tetko a to přitahuje jaksi samo další tetko a tak dále… 

25.11.2019

„Uááá, ještě korektury! …A nikdy neříkej: „Nikdy“…

Ahoj, tady Beáta, je mi už „pade“ pryč a asi víte, že jsem se po mém prvním tetování rozhodla, že se už nikdy nenechám tetovat. BO to bolelo jak CYP! :)

27.8.2019

„UŽ NIKDY se nenechám ZNOVU tetovat!“

Ahoj, tady Beáta, je mi už „pade“ pryč a asi víte, že jsem se tedy nechala poprvé v životě tetovat ve svých 48 letech dne 1. 4. 2016, neboť jsem podlehla tetovací pasti, která byla všude kolem mě.

29.4.2019

„NIKDY se nenechám tetovat!“

Ahoj, jsem Beáta, je mi už „pade“ pryč a vždy jsem patřila mezi ty lidi, kteří měli k tématu tetování jednoznačný postoj: „Nikdy se nenechám tetovat!“ Proč bych to dělala?! A žila jsem si takhle v klidu se svým zarytým postojem dlouho a nevyvedlo mě z míry ani to, že tetování kolem mě „poletovalo“ čím dál častěji a zřejmě už mě lehce vábilo z dáli: „pojď ke mně blíž!“…