Jessica "Jessie" Műcksteinová

2 oči – 2 ruce – 1 nervy

Kreslením a malováním jsem trávila téměř veškerý čas v dětství. Začalo to v mých 5 letech, kdy mě rodiče přihlásili do Opavské ZUŠ, do které jsem chodila přes celou základní školu. Když nad tím tak přemýšlím…tehdy jsem si poprvé začala pohrávat s myšlenkou, že budu tetovat.
Poslední rok na ZŠ jsem se začala intenzivně připravovat na talentové zkoušky na Střední školu průmyslovou a uměleckou, na kterou jsem se dostala na obor Tvorba hraček a herních předmětů (ani na chvíli jsem neuvažovala o tom, že bych chtěla jinam). Na střední škole byly mými oblíbenými předměty: Dějiny umění, kresba a praxe (dílny), kde jsem si mohla vyzkoušet pracovat s různými materiály jako je třeba papír, sádra, dřevo nebo textil.

Na střední škole jsem o tom, že budu tetovat, mluvila stále víc a víc. A po mnoha dotazech, co budu dělat s uměleckou školou, jsem si s jistotou řekla - No přece tetovat! :)

Po pár letech od studia jsem objevila tento salón, udělala jsem kurz a dostala nabídku zde tetovat a tvořit. A tak jsem tady :).

Oblíbené techniky kresby a malby: tužka, perokresba, akvarel, digital art, ale nebráním se ani jiným technikám.

Pokud jde o volnou tvorbu, tak nejraději tvořím mýtické bytosti, takže…

KAŽDÝ KLIENT S DUŠÍ JEDNOROŽCE JE VÍTÁN.